LG G2: Evinizin yeni kumandası

LG G2LG’nin yeni ezberbozan akıllı telefonu G2, tüm elektronik cihazları kontrol etme özelliğiyle evinizin yeni kumandası olacak.

LG G2, bir akıllı cep telefonu olmasının yanı sıra eviniz için vazgeçilmez bir özellik taşıyor. Bu yeni süper akıllı telefon, çok küçük bir ayarlama ile evinizdeki farklı elektronik aletlerini oturduğunuz yerden kontrol etmenizi sağlıyor.

LG G2’nin Quick Remote özelliği evinizin oturma odasındaki kumanda karmaşasını ortadan kaldırıyor. Her bir cihazın ayrı bir kumandası olması yerine, G2’yi elinize alıp TV, set üstü cihazları, ses sistemi ve hatta klima gibi çeşitli elektronik aletlerini kontrol edebiliyorsunuz.

G2’nin öte yandan stüdyo kalitesinde Hi-Fi ses özelliği bulunuyor. Cep telefonlarının bir multimedya ortamına kavuşmasıyla ses kalitesine yönelik beklenti de artmaya başladı. ‘Senden Öğreniyorum’ konseptiyle tüketicilerin isteklerini bire bir dinleyen ve inceleyen LG, G2’de ses kalitesinde sıçrama yapıyor. LG G2, bir CD’den çok daha üstün, stüdyo kalitesinde 24 bit/192kHz Hi-Fi playback sese sahip. Bu da kullanıcıların, daha önce bir akıllı telefonda görmedikleri gerçek ses performansına sahit olmaları anlamına geliyor.

LG G2, 1599 TL fiyatı ile Türkiye pazarında tüketiciyle buluşuyor.